Historie MIDI12

SLUNEČNÍ ŘADA

Aurélie Ribierre 
Zakladatel
 
Vznik značky MIDI12 se zrodil z touhy Nabízet senzorické opalovací přípravky, které splňují co největší ekologická omezení.
 
S vášní pro svět kosmetiky a s více než 15 lety zkušeností jsem se obklopila odborníky, abych vyvinula ty nejlepší receptury, které kombinují ochranu a péči o naši pokožku s respektem k přírodě a biodiverzitě.
 
 
Moje úvahy se proto zaměřily na výběr dodavatelů, kvalitu surovin, ekologickou odpovědnost obalů a celkovou uhlíkovou stopu firmy.
 
 

MIDI12
Geneze

 
V zátoce La Baule, kde žiji, mezi pevninou a mořem, si užíváme přírodu, pláže a oceán. Žijeme v rytmu přílivu a odlivu a ročních období, a pokud budeme dávat pozor, můžeme bohužel vidět negativní dopad člověka na naše životní prostředí.
 
Opalovací krémy jsou jedním z produktů (mezi mnoha dalšími...), které poškozují biologickou rozmanitost. To je důvod, proč byly receptury sluneční péče MIDI12 navrženy a vyvinuty s cílem nabídnout alternativu s omezeným dopadem na naše životní prostředí a bez nebezpečí pro biodiverzitu.

V létě i v zimě zůstává dobrá ochrana před sluncem NEZBYTNÁ pro zachování mladistvého vzhledu naší pokožky a našeho zdraví.
 
Intuitivně jsem tušila, že značka NEÚSTUPNÁ a INSPIROVANÁ by mohla uspokojit lidi, kteří se obávají svého dopadu na planetu, ale nechtějí obětovat pohodlí a účinnost produktů.
 
Vizí MIDI12 je proto splnit tyto požadavky produkty, které jsou zdravé pro vaše zdraví, bezpečné pro životní prostředí, účinné proti UV záření, nekomedogenní a extrémně senzorické.
 
Spoléhal jsem se na odborné znalosti partnerských laboratoří, které pracovaly s galenikou bez kontroverzních složek a s účinnými účinnými látkami z přírody.
 
Spoluprací s místními herci a přemýšlením v každé fázi tvůrčího procesu o nejlepší rovnováze mezi potřebou chránit svou pokožku "potěšením" a potřebou chránit planetu jsem chtěla přinést svou vizi společnosti: ctnostnější, podporující a zodpovědnější.
 
 
 
POLEDNE12
NAŠE POSLÁNÍ

Přírodní ingredience

Slibujeme, že v našich přípravcích používáme přírodní, biologicky dostupné aktivní složky, které vaše pokožka snadno vstřebává, aniž by byla snížena účinnost ochrany před sluncem.

Vize zde

 

Opalovací krémy "nové generace"

V naprosté transparentnosti a bez ohledu na značku, ve složení ochrany před sluncem je polovina složení věnována slunečním filtrům, které vám zaručí optimální ochranu. Proto je důležité vybírat filtry, které dokážou respektovat jak vaši pleť, tak životní prostředí.

 

Biologicky odbouratelné receptury
Biologická rozložitelnost výrobku je jeho schopnost biologického rozkladu působením biologických organismů v životním prostředí.
Naše opalovací přípravky jsou určeny k použití u moře, aplikují se před ponořením do osvěžujících vod oceánu nebo moře.
Je proto naší povinností zajistit, aby naše přípravky byly certifikovány nezávislou laboratoří jako šetrné k biologické rozmanitosti.
Můžeme vás ujistit, že naše řada opalovacích přípravků je z 95 % biologicky odbouratelná.

 

 

 

Zdravotní recepty
Nabídka receptur, na které se můžete spolehnout se zavřenýma očima, byla jasnou volbou.
Vylučují endokrinní disruptory a karcinogeny, jako jsou parabeny, triklosan a nanočástice oxidu titaničitého nebo oxidu zinečnatého.

Nejsou toxické pro mořské prostředí, protože neobsahují molekuly jako oxybenzon, enzakamen, oktokrylen nebo PABA. V souladu s evropskými předpisy se neprovádějí žádné testy na zvířatech.