Historie ESTIME & SENS

 

PÉČE O DRUHÉ od Yann Maurel-Loré

 - tvůrce estimation&sens

Příběh - VÁŠNĚ

Historie


VÁŠEŇ


Parfémy mě vždycky bavily. Na střední škole, když jsem si vybíral svou profesní dráhu, jsem snil o tom, že budu pracovat pro parfuméry. Ale i když jsem chodil do přírodovědného oboru, chemie prostě nebyla mou silnou stránkou. Hnán touhou pečovat o druhé jsem rychle našel své poslání v oblasti péče o krásu. S "bakalářským" diplomem v ruce mě otec povzbudil, abych si udělala CAP v oblasti péče o krásu! Dodnes si pamatuji jeho reakci, když jsem mu o svém rozhodnutí řekl: "Kdyby všichni moji studenti byli tak motivovaní jako ty, byl bych nejšťastnějším učitelem na světě!
Abych rodičům udělal radost, pokračovala jsem v BTS v oboru péče o krásu. Stanovil jsem si však jednu podmínku: musel jsem zároveň pracovat v parfumerii. Miloval jsem svět luxusu, parfémů, značek, třpytek... Věděl jsem, že jsem našel své poslání.

Když jsem dokončil studium, nastoupil jsem na Školu kreativních parfumérů (ISIPCA), kterou založil Jean-Jacques Guerlain ve Versailles. Čtyři roky jsem pro tuto skvělou společnost pracoval jako školitel. Poté jsem přešel do vedení velkého řetězce parfumerií v Nantes a následně do vedení prodejního oddělení asi padesáti butiků.

p1bem5st
d772ztbu

Příběh


O TOUZE


O několik let později se objevila otázka, co jsem v životě opravdu chtěl. Odpověď mě nepřekvapila; byla úplně stejná jako před dvaceti lety: starat se o druhé. Získal jsem spoustu zkušeností v oblasti kosmetiky a parfumerie a bylo na čase se do toho pustit. Potřeboval jsem najít smysl a uvést své hodnoty do života.

V květnu 2009 jsme se svou ženou Nathalií vytvořili vlastní značku ekologické péče o pleť Estime & Sens. V té době existovala poptávka po ekologických produktech, ale výrobky nebyly plně vyvinuté. Existoval skutečný prostor pro zlepšení, pokud jde o texturu krémů, jejich vůni a účinnost. Proto jsme vytipovali francouzskou laboratoř, která byla průkopníkem v této oblasti, s cílem nabídnout špičkové ekologické výrobky za odpovídající cenu. Měl jsem navíc to potěšení, že jsem všechny vůně vybíral sám, a to výhradně z přírodních zdrojů.

Historie


HUMAN


Náš první prodej se uskutečnil v našem salonu s našimi přáteli! Netrvalo však dlouho a místo zásilkového prodeje jsme se rozhodli pro kosmetické salony. Jako kosmetik vím, jak důležité je osobní poradenství. Jakou cenu má nejlepší ošetření bez naslouchání, diagnostiky pleti a odborných znalostí profesionála?

Dnes nám důvěřuje více než 700 kosmetických salonů ve Francii i v zahraničí. Estime & Sens také zaměstnává patnáct lidí, z nichž téměř všichni pocházejí z kosmetického průmyslu.
Zveme vás, abyste v tomto úžasném dobrodružství pokračovali s námi...

347243879_1351462675714506_6750538042985907510_n (1)

 

 

Pečujeme o ostatní tím, že nabízíme špičkovou organickou kosmetiku za správnou cenu.

 e64ssvep

Naše hodnoty


RESPEKT A EFEKTIVITA BEZ FALEŠNÝCH SLIBŮ


Společnost Estime & Sens ztělesňuje naše nejhlubší hodnoty.

Jsme přesvědčeni, že zkrášlování lidí začíná posílením jejich sebevědomí. Svým způsobem chceme pomáhat mužům a ženám pečovat o sebe.
Proto jsme přišli s vysoce kvalitními produkty, které jsou zdravé, účinné a příjemné na používání a zvou vás na jedinečnou smyslovou cestu.
Pro ekologický způsob výroby jsme se rozhodli z přesvědčení: úcta ke zdraví a přírodě je pro nás neoddiskutovatelnou hodnotou.
Zároveň ale chceme, aby naše výrobky byly dostupné pro každého.

Všechny tyto požadavky jsou výsledkem hluboké úcty, kterou dlužíme každému z vás.

Péče o druhé je základem našeho podnikání. To je také důvod, proč věnujeme část svého zisku na rozvoj sociálně-estetické péče v nemocnicích, zejména na onkologických klinikách. Víme, jak zásadní a v konečném důsledku terapeutickou hodnotu má kosmetická péče o nemocné lidi.

Tyto závazky dávají smysl naší každodenní práci a vedou nás k tomu, abychom se o vás snažili co nejlépe postarat.

Náš ekologicky odpovědný přístup